oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Kontakt - szkołaPaździernik 23 2014 04:17:21
NASZA SZKOŁA

Strona główna BIP
Witamy
Witamy na oficjalnej stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sępopolu.

Nasz serwis korzysta z darmowego hostingu, dlatego powyżej pojawiają się reklamy, na które nie mamy wpływu.
Mini Piłka Nożna chłopców SP
Chłopcy z klas V i VI SP dziś uczestniczyli w rejonowym turnieju piłki nożnej. W rozgrywkach uczestniczyły po 2 najlepsze drużyny z czterech powiatów: węgorzewskiego, kętrzyńskiego, lidzbarskiego i bartoszyckiego.
Nasza drużyna grała w grupie z drużynami z Węgorzewa, Kętrzyna, oraz Ornety, która nie dojechała. Po bezbramkowym remisie z Węgorzewem wygraliśmy z drużyną z Kętrzyna 3:1. W półfinale wygraliśmy z drużyną z Kandyt 2:0, a w finale z Lidzbarkiem Warmińskim po bezbramkowym remisie przegraliśmy w karnych 2:1.
Zajmując 2 miejsce razem z drużyną z Lidzbarka Warmińskiego /na zdjęciach/ awansowaliśmy do półfinałów wojewódzkich. Turniej półfinałowy będzie rozgrywany na przełomie marca i kwietnia 2015r. GRATULUJEMY AWANSU !!!
"Warzywne kukiełki"

17.10.2014r w przedszkolu odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Swoją obecnością zaszczycili nas panie z Miejsko -Gminnej Biblioteki Publicznej Pani Danusia i Pani Grażynka. Rodzice mogli zaobserwować swoje dziecko nie tylko w czasie zabawy lecz także w czasie wspólnej pracy. Mamy świetnie bawiły się w czasie wspólnej zabawy z dzieckiem, a także w czasie rozwiązywania krzyżówek o tematyce jesiennej. Najwięcej radości wywołało wspólne robienie kukiełek ze zgromadzonych darów jesieni. Inwencja twórcza nie miała granic. Powstały przepiękne kukiełki. Pracą pochłonięci byli wszyscy. Organizowanie takich zajęć pozwala zaobserwować, że ich dzieci chcą pokazać się z jak najlepszej strony. Bardzo im zależy na akceptacji tego co robią, pochwale i wsparciu ze strony dorosłych.

Zdjęcia...
Czas na pieczonego ziemniaka3 października uczniowie klasy IIb , IIIb , wychowawcy i rodzice obchodzili "Święto pieczonego ziemniaka" w gospodarstwie rolnym państwa G, K Michalskich . Pieczone ziemniaki, kiełbaski, a także zdrowe sałatki smakowały wybornie. Rodzice pomyśleli także o zabawach w których z wielką radością uczestniczyli uczniowie , wychowawcy a także rodzice.

Wychowawcy wraz z uczniami klasy IIb i IIIb dziękują rodzicom za pomoc w zorganizowaniu spotkania.

Zdjęcia...
Znamy skład zarządu SU na rok 2014/15!

Kochani! Niedawno minął termin rekrutacji kandydatów do zarządu Samorządu Uczniowskiego. Zgłosiły się cztery zespoły:
1. Natalia Łokuciejewska, Gabrysia Ladzińska i Kasia Wójcik;
2. Justyna Zych , Paulina Wasiecka i Ewa Łokuciejewska;
3. Rafał Gmurczyk, Patryk Chrom i Bartek Jusiak;
4. Maciek Jarzynka, Zuzia Pycko i Rafał Tucki.

Przewodniczącą zarządu została Natalia Łokuciejewska, a jej zastępcą - Maciej Jarzynka. W końcu w prezydium mamy przedstawicieli i Gimnazjum i Szkoły Podstawowej! Jeżeli jeszcze kogoś nie kojarzycie, to zajrzyjcie na naszą gazetkę na 1. piętrze. Kandydaci zaprezentowali swoje pomysły do pracy w tym roku. Niektóre są bardzo ambitne i na pewno umilą lub ułatwią nam szkolne życie. Prosimy o pomoc w ich realizacji. Liczymy też na to, że podzielicie się z nami swoimi propozycjami, bolączkami, radościami. Pamiętajcie - SAMORZĄD UCZNIOWSKI TO WSZYSCY UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY, nasza wspólna sprawa. Tylko dzięki współpracy damy radę coś zmienić. Nasz głos był słyszalny w ubiegłym roku. Nie zmarnujmy tej szansy i tym razem!

Zdjęcia...
Na spotkaniu z funkcjonariuszami SG

8.10.201r odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Sępopolu z mł. chorąży Pawłem Lipiejko i st. sierżantem Rafałem Złomkiem W trakcie spotkania uczniowie mieli możliwość zobaczenia sprzętu potrzebnego funkcjonariuszom do pracy, zobaczyli pokaz tresury psa, a także nauczyli się przyjmowania prawidłowej postawy "żółwika" w przypadku ataku psa.
Dziękujemy za interesujące spotkanie .
Opiekun grupy wiekowej.
Zdjęcia
Życzenia
Oto życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przesłane na ręce pani Dyrektor przez nauczycieli Szkoły nr 2 w Kaliningradzie

Święto pieczonego ziemniaka u drugoklasistów

7 października uczniowie klasy II a wraz z rodzicami i wychowawcą obchodzili święto pieczonego ziemniaka. Zanim dzieci dotarły do wyznaczonego miejsca złożyły wizytę przy pomniku ofiar nazizmu - była to krótka lekcja historii. Po tym ważnym punkcie wycieczki odbyło się ognisko połączone z zabawami . Pieczone kiełbaski i ziemniaki smakowały wybornie na świeżym powietrzu . Wszystkim uczestnikom dopisywały humory i apetyt. Szkoda tylko, że ten czas minął tak szybko.
Wychowawca, wraz z dziećmi , dziękuje rodzicom za pomoc w zorganizowaniu ogniska.

Zdjęcia...
Marzycielska Poczta - po raz kolejny...


9 października 2014 r. już po raz kolejny w naszej szkole z inicjatywy SK PCK została zorganizowana akcja - Marzycielska Poczta.
Wzięli w niej udział uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum. Napisali oni listy oraz życzenia urodzinowe do Krystiana Greneczko, Kuby Ostasza oraz Szymona Gromady.
Uczniowie podeszli do zadania z pełnym zaangażowaniem. Pisanie wywołało
u nich wiele radości i przyniosło satysfakcję. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, które trafi do każdego z chłopców.

Zdjęcia ...
Święto pieczonego ziemniakaW czwartek przedszkolacy wybrali się na wycieczkę z okazji święta pieczonego ziemniaka. Mamy przygotowały ognisko, w którym dzieci upiekły ziemniaki. Było bardzo wesoło i radośnie.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i uatrakcyjnienie dzieciom tego pięknego jesiennego dnia.

Zdjęcia...
Co jeszcze...W ramach projektu "Równy start uczniów do wymagań XXI wieku" uczniowie mogą skorzystać również z zajęć dydaktyczno - wyrównawczych z matematyki.
Praca z uczniem ma na celu wyrównywanie braków w wiadomościach i umiejętnościach. Na zajęciach rozwiązujemy zadania matematyczne, utrwalamy rachunki pamięciowe i pisemne. Rozwiązujemy rebusy matematyczne, układamy puzzle i gry matematyczne. Uczymy się właściwego planowania, organizacji i samodzielności pracy. Podczas zajęć mamy gry i zabawy matematyczne z wykorzystaniem innowacyjnych metod. Ogromną pomocą są różnorodne materiały zakupione ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zdjęcia ...
Razem weselej...


3.10.2014r. odbyły się warsztaty kulinarne pt. "Sałatki warzywne". Dzieci wraz z rodzicami wykonywały różnego rodzaju sałatki. Pod okiem dorosłych miały okazje kroić, mieszać i doprawiać warzywa. Warzywnym zabawom nie było końca. Szczególną uwagę rodzice zwracali na bezpieczeństwo podczas posługiwania się nożem. Po wykonaniu wspaniałych sałatek, dzieci próbowały ze smakiem każdej z nich.

Zdjęcia...
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Strefa rodzicaWspółpraca

Projekty
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


410091 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie