oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Kontakt - szkołaWrzesień 30 2014 17:49:48
NASZA SZKOŁA

Strona główna BIP
Witamy
Witamy na oficjalnej stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sępopolu.

Nasz serwis korzysta z darmowego hostingu, dlatego powyżej pojawiają się reklamy, na które nie mamy wpływu.
Ciekawe spotkanie

26.09.2014r odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Straży Granicznej. Funkcjonariusze pokazali jak należy zachować się w sytuacji spotkania z nieznajomym psem. W ciekawy sposób pogranicznicy zaprezentowali pokaz umiejętności psa tropiącego. Opowiedzieli również krótko o swojej pracy.

Zdjęcia...
Owocowe przetwory-zajęcia otwarte w przedszkolu


25.09.2014r odbyły się w przedszkolu zajęcia otwarte. Rodzice wraz z dziećmi robili soki z różnych rodzajów owoców. Szczególnie zwracały uwagę na bezpieczeństwo podczas korzystania z sokowirówki. Zadowolone miny przedszkolaków świadczyły o wyśmienitym smaku przygotowywanych soków. Zaangażowanie dzieci w zajęcia było ogromne.

Zdjęcia ...
Spotkanie z rodzicami

W czwartek podczas spotkania ogólnego z rodzicami zostały zaprezentowane założenia projektu pod nazwą "Poprawa efektywności energetycznej budynków Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sępopolu" dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2009-2014r., które to w wysokości 1 421 936,80 pln udało się pozyskać dzięki staraniom władz samorządowych naszej gminy.
Dodatkowo uatrakcyjnili spotkanie prezentując swoje umiejętności uczestnicy zajęć karate w naszej szkole.

Zdjęcia
JESIENNA WYCIECZKA DO LASU

Nastała kalendarzowa jesień. Nie mamy więc wątpliwości, że zmiany nastąpiły w wyglądzie otaczającej nas przyrody. Wszelkie zmiany i urocze widoki jesiennego lasu mogły obserwować dzieci z grup "0a i 0 b". W trakcie wycieczki do lasu, która odbyła się 19.09.2014r. Dzieci odwiedziły szkółkę leśną w której rosną młode sadzonki dębów. Leśniczy omówił z dziećmi rozmieszczone na ścieżce dydaktycznej tablice, gdzie prezentowane są zwierzęta zamieszkujące nasze okolice. Mieliśmy także okazję wysłuchać pogadanki na temat codziennych obowiązków pracowników leśnych. Do szkoły wszyscy wróciliśmy więc wzbogaceni o nową wiedzę przyrodniczą i oczarowani pięknem naszej regionalnej przyrody.

Zdjęcia ...
Bezpiecznie na drodze


12.09.2014r, odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem policji. Tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci w przedszkolu, w domu oraz na ulicy. W czasie zajęć praktycznych odbył się spacer ulicami miasta, podczas którego policjant pokazywał prawidłowe przejście przez ulicę, oraz omówił z dziećmi podstawowe znaki drogowe. Szczególną uwagę zwrócił na posiadanie odblasku w czasie jesiennego szybko zapadającego zmroku.

Zdjęcia
Dziękujemy!!!
Bardzo nam miło poinformować, że system naszej strony zanotował 400 000 unikalnych wizyt.
Mamy nadzieję, że znaleźli Państwo tu potrzebne Wam informacje.
Zapraszamy do kolejnych wizyt.
Wymiana polsko-rosyjska
W minionym tygodniu nasi gimnazjaliści razem z rówieśnikami z Bezled i partnerskich szkół z Kaliningradu i Pieriesławska brali udział w drugiej części wymiany polsko-rosyjskiej w ramach projektu "Przyroda Polski Rosji i sposoby jej ochrony". Tym razem badali czystość rzeki Łyny, jej florę i faunę oraz sposoby ochrony przyrody na terenie Obwodu Kaliningradzkiego. 19 września podczas uroczystej gali zaprezentowali efekty swojej pracy. W trakcie uroczystości rozstrzygnięte zostały też konkursy na najładniejsze zdjęcia krajobrazu Łyny i najciekawszy pomysł na wykorzystanie materiałów wtórnych. Cieszymy się, ponieważ pierwsze miejsce zdobyła praca naszego ucznia Bartosza Jusiaka. Gratulujemy!

Zdjęcia ...
ZAPROSZENIESerdecznie zapraszamy 25 września 2014 (czwartek) na godzinę 15.00 wszystkich Rodziców na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z dyrektorem ZSP i wychowawcami swoich dzieci.
Liczymy na Państwa obecność.


Rada Pedagogiczna
Uwaga zmiany...
Drodzy Uczniowie zapoznajcie się ze zmianami Punktowym Systemie Oceniania Zachowania PSOZ
SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZEM POLICJI

12.09.2014r dzieci z grup przedszkolnych "0a" i "0b" odwiedził funkcjonariusz policji z Komisariatu w Sępopolu. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się od kilku dni, w trakcie zajęć i zabaw w przedszkolu. Dzieci doskonale wiedzą, że przez jezdnię można przechodzić tylko w wyznaczonym do tego miejscu, znają też niektóre znaki drogowe i zasady działania sygnalizatora świetlnego oraz numer alarmowy na policję. Wyposażone w taką wiedzę z radością spotkały się z policjantem , który opowiadał dzieciom o swojej pracy i o bezpiecznym poruszaniu się na jezdni.

Zdjęcia...
Fizyka dla Smyka


11.09.2014r w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia z cyklu "Fizyka dla smyka". Ciekawość poznawcza dzieci z grup przedszkolnych "0a i 0b", mogła być zaspokojona dzięki zwycięstwu naszej placówki w konkursie ekologicznym "Zdrowa kompozycja żywieniowa". Przedstawicielka Akademii Nauki w Olsztynie odkryła przed dziećmi tajemnicę magnetyzmu. Dzieci miały możliwość aktywnie uczestniczyć w doświadczeniach i eksperymentach fizycznych. W trakcie zajęć przedszkolaki dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat magnesu i elektromagnesu. Obserwowały jak przyciągają się i odpychają magnesy, poznały zjawisko pola magnetycznego. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dzieci, które swą naturalną ciekawość świata najchętniej zaspokajają poprzez bezpośrednie działanie i obserwację.

Zdjęcia ...
Strona 1 z 2 1 2 >
Strefa rodzicaWspółpraca

Projekty
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


402669 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie