oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Kontakt - szkołaLuty 18 2019 12:12:32
NASZA SZKOŁA
Strona główna BIP
,,Jeszcze tylko parę chwilek…”

Pod takim hasłem przebiegał dzień 19 czerwca w najmłodszej grupie wiekowej. A był to dzień pełen wrażeń. Na drugiej godzinie lekcyjnej najmłodsi mieli spotkanie z funkcjonariuszami Policji i Straży Granicznej dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji. Funkcjonariusz policji uświadomił uczniom na jakie zagrożenia mogą być narażeni w czasie letniego wypoczynku, omówił sposoby unikania niebezpiecznych sytuacji. Dzieci dowiedziały się, jakie mogą ponieść konsekwencje z niedozwolonych zachowań oraz zapoznały się z zasadami, które należy przestrzegać, aby wakacje były bezpieczne i udane. Funkcjonariusze Straży Granicznej z Sępopola objaśnili dzieciom zasady bezpieczeństwa w kontaktach ze zwierzętami. Przy udziale psa tropiącego zaprezentowali jak obronić się przed atakiem psa.
Po krótkiej przerwie i złapaniu oddechu odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klasy pierwszej i drugiej pod opieką swoich wychowawczyń p. Marii Płatek i p. Krystyny Wierzbowskiej, podczas którego pożegnano trzecioklasistów z grupy elementarnej. Po części artystycznej trzecioklasiści otrzymali od swoich młodszych kolegów upominki, zaś nauczyciele i personel obsługi piękną różę w dowód podziękowania za troskę i opiekę. Trzecioklasistom życzymy powodzenia w nowej grupie wiekowej i mamy nadzieję, że będą powracać myślami do tych pierwszych lat spędzonych z nami.
Podczas uroczystości pani dyrektor wręczyła nagrodę uczennicy klasy III a - Oliwii Pierzchanowskiej za uzyskanie najwyższego wyniku w Teście standaryzowanym w klasie III SP. Nagrodzono również uczniów, którzy zostali laureatami konkursu ortograficznego i języka angielskiego oraz uczniów, którzy w II semestrze w Punktowym Systemie Oceniania Zachowania zdobyli najwyższą liczbę punktów: z kl. I a - Wiktoria Roman, z kl. II a - Kacper Strojny, z kl. III a - Zuzanna Wojnowska, z kl. III b - Kacper Szczerba.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy!

K. Wierzbowska

Zdjęcia ...
Strefa rodzicaNasze przedszkole
Współpraca

Projekty
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


1480870 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie