oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Kontakt - szkołaMaj 20 2019 08:22:19
NASZA SZKOŁA
Strona główna BIP
Obóz edukacyjny w Toruniu
Obóz edukacyjny w Toruniu
w ramach projektu pn. "Lubię się uczyć" wiedza i kompetencje to moja przyszłość

Informujemy, że w dniu 7 listopada 2018 roku rozpoczął się proces rekrutacji uczestników projektu "Lubię się uczyć" wiedza i kompetencje to moja przyszłość - na obóz edukacyjny w Toruniu w terminie 03.12.2018 -07.12.2018 r. Uczestnikami projektu są uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sępopolu oraz ze Szkoły Podstawowej im. Adama Loreta w Ponikach. Rekrutacja będzie prowadzona w okresie od 07.11.2018r. do 21.11.2018r.
W obozie edukacyjnym może wziąć udział 26 uczniów - uczestników projektu ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sępopolu i 12 uczniów - uczestników projektu ze Szkoły Podstawowej im. Adama Loreta w Ponikach.
Zakres tematyczny zajęć zorganizowanych w ramach obozu będzie zgodny z tematyka zajęć prowadzonych w ramach projektu i będzie obejmował:
- zajęcia przyrodniczo-naukowe,
- zajęcia ruchowe i gry terenowe o tematyce związanej z rodzajem zajęć projektowych,
- zajęcia rozwijające umiejętności techniczne i gry logiczne,
- wycieczka do centrum nauki (ośrodka edukacyjnego) w celu rozwijania kompetencji i nabywania umiejętności matematyczno-przyrodniczych

Obóz edukacyjny służyć będzie rozwijaniu kompetencji kluczowych uczestników, głównie matematyczno-przyrodniczych. W ramach obozu łączone będą różnorodne formy edukacji, które będą też dla dzieci doskonałą zabawą. Uczestnicy wezmą udział w zabawach typu "Zgadywanka terenowa" - zadania o tematyce matematyczno-przyrodniczej. Zaplanowano również zwiedzanie - Centrum Nowoczesności Młyn, gdzie odbędą się warsztaty edukacyjne dla uczestników i eksplorowanie wystaw multimedialnych. Ponadto zostaną zorganizowane wycieczki do Bydgoszczy i Ciechocinka w celu poznawania zagadnień przyrodniczych. W ramach obozu edukacyjnego dla uczestników zostaną zorganizowane łamigłówki edukacyjne, gry logiczne, a także ciekawe zajęcia przyrodnicze o charakterze ekologicznym np. pokaz mody ekologicznej rozwijający kreatywność, umiejętność pracy zespołowej i wykorzystanie wiedzy przyrodniczej w praktyce, a także zajęcia i spotkania z specjalistami z dziedziny ekologicznych zagadnień.

Dokumenty rekrutacyjne oraz regulamin uczestnictwa w obozie można pobrać ze strony internetowej szkoły, a także u szkolnych koordynatorów projektu.Dokumenty ...
DEKLARACJA UCZESTNICTWA W OBOZIE EDUKACYJNYM

Informacja dla rodziców uczniów biorących udział w projekcie

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA NA OBÓZ EDUKACYJNY- (03.12-07.12.2018 - 5 dni)

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA OBOZU edukacyjnego dotyczące przetwarzania danych osobowych

REGULAMIN UCZESTNIKA OBÓZ EDUKACYJNY

Zgoda rodzica
Strefa rodzicaNasze przedszkole
Współpraca

Projekty
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


1522414 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie