oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Kontakt - szkołaMaj 20 2019 08:49:09
NASZA SZKOŁA
Strona główna BIP
Międzynarodowy Dzień Tolerancji
Międzynarodowy Dzień Tolerancji obchodzony jest corocznie 16 listopada, ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 12 grudnia 1995 roku z inicjatywy UNESCO. Inicjatywa ta spowodowana była pogłębiającymi się zjawiskami nietolerancji, przemocy, nacjonalizmu, rasizmu i antysemityzmu, jakim towarzyszy marginalizacja i dyskryminacja mniejszości. Jest to święto szacunku, akceptacji i uznania bogactwa różnorodności kultur na świecie.
Tolerancja to poszanowanie czyichś zachowań, poglądów nawet wtedy, gdy nam się one nie podobają. Poszanowanie to dotyczy tylko takich zachowań oraz przekonań, które nie godzą w dobro innych ludzi.
Tego dnia, nasza szkoła obchodziła Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował akcję pod tytułem "Każdy inny, wszyscy równi". Każda klasa ubrała się w wyznaczony kolor np. żółty, fioletowy, niebieski i wiele innych. Całe wydarzenie miało symbolizować poszczególną indywidualność , a za razem naszą uczniowską wspólnotę. W kilku słowach została także omówiona idea tego dnia. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem upamiętniającym ten dzień.

J. Maszota
Zdjęcia ...
Strefa rodzicaNasze przedszkole
Współpraca

Projekty
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


1522472 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie