Ślubowanie pierwszoklasistów
Dodane przez edelezuch dnia Październik 23 2018 21:37:2819 października 2018 r. w Szkole Podstawowej , odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów szkoły podstawowej. W tym ważnym dniu, pierwszoklasistom towarzyszyła pani inspektor do spraw oświaty, funkcjonariusze Straży Granicznej, przewodnicząca Rady Rodziców, pani dyrektor i wicedyrektor szkoły, rodzice, nauczyciele oraz przedstawiciel klas II i III.
Po zaprezentowaniu przez uczniów klas pierwszych umiejętności wokalnych i recytatorskich nastąpiła część oficjalna. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem flagowym pierwszacy ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowaniu pani dyrektor Edyta Jurewicz- Bach dokonała symbolicznego pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Sępopolu.
W miłej atmosferze życzenia dzieciom złożyli zaproszeni goście i dyrektor szkoły, którzy zgodnie stwierdzili, że uczniowie klas pierwszych są gotowi do sumiennej pracy w szkole. Każdy uczeń klasy pierwszej otrzymał pamiątkowy dyplom i kuferek słodyczy.
Ten dzień na długo pozostanie pierwszakom w pamięci.
Rodzicom, nauczycielom świetlicy, uczniom kl.III a dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

Wychowawcy: L. Basiukiewicz, H.Petrecka - Wrzosek

Zdjęcia ...