oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Kontakt - szkołaMaj 20 2019 08:44:40
NASZA SZKOŁA
Strona główna BIP
Rok szkolny 2015/2016 2 semestr cz 3


21 czerwca 2016 r. cała społeczność najmłodszej grupy wiekowej spotkała się na uroczystym apelu, aby pożegnać trzecioklasistów z grupy elementarnej. To spotkanie miało wyjątkowy charakter, gdyż po raz ostatni byliśmy w takim gronie. Od nowego roku szkolnego ci uczniowie będą już w czwartej klasie. Młodsi koledzy - uczniowie klas drugich pod opieką swoich wychowawców p. I. Kuniej i p. M. Płatek - przygotowali część artystyczną, podczas której życzyli swoim starszym kolegom samych sukcesów już w nowej grupie wiekowej.
Po części artystycznej trzecioklasiści otrzymali od swoich młodszych kolegów upominki, a wychowawczynie piękny kwiat róży w dowód podziękowania za troskę, opiekę, zrozumienie i wzrastania w wiedzę. Trzecioklasistom życzymy powodzenia w nowej grupie wiekowej i mamy nadzieję, że będą powracać myślami do tych pierwszych lat spędzonych z nami.
Spotkanie w tak szerokim gronie było również okazją do przeprowadzenia pogadanki dotyczącej bezpiecznych wakacji. Funkcjonariusz policji aspirant p. Radosław Kubkowski uświadomił uczniom na jakie zagrożenia mogą być narażeni w czasie letniego wypoczynku, omówił sposoby unikania niebezpiecznych sytuacji. Dzieci dowiedziały się, jakie mogą ponieść konsekwencje z niedozwolonych zachowań oraz zapoznały się z zasadami, które należy przestrzegać, aby wakacje były bezpieczne i udane.
Spotkanie było również okazją do nagrodzenia uczniów, którzy zostali laureatami organizowanych konkursów w II semestrze. Na uwagę zasługują uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych: z języka angielskiego, z matematyki ,,Łamigłówki mądrej główki", z języka polskiego: czytanie ze zrozumieniem i znajomości lektur. Duża grupa uczniów otrzymała tytuł Przyjaciela Przyrody za udział w zbiórce plastikowych nakrętek i zużytych baterii.
Wszystkim wyróżnionym gratulujemy!

K. Wierzbowska

Zdjęcia ..."Dzieciństwo ma zaledwie kilka lat
i krótkie spodnie w kratkę.
Na twarzy uśmiech, we włosach wiatr,
A w buzi czekoladkę."
Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, 22 czerwca oficjalnie żegnały się ze swoją grupą wiekową.
Uroczystość rozpoczęła się od uroczystego wręczenia upominków i dyplomów naszym przedszkolakom, następnie przenieśliśmy się na stanicę gdzie czekał na nas rozpalony grill i pyszne kiełbaski. Nie obyło się oczywiście bez zawodów sportowych, które przyniosły nam moc emocji i radości.
Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie pięciolatki - POWODZENIA !
B. Kondej

Zdjęcia ...
Nasze przedszkole przystąpiło do organizowanego przez Goniec Bartoszycki konkursu plastycznego pod hasłem "Bezpieczne wakacje", który miał na celu kształtowanie postaw zapewniającym dzieciom bezpieczeństwo w czasie letniego wypoczynku.
28 czerwca odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród. Laureaci wyłonieni w naszej grupie to:

I miejsce Krzysztof Kondej
II miejsce Oliwia Runiewicz
III miejsce Lena Grudzień.

Spotkanie zakończyło się wręczeniem upominków dla wszystkich uczestników oraz rozmową z Panią Policjantką, która ostrzegała dzieci przed czyhającymi na nie zagrożeniami. Jednakże największą nagrodą jest fakt, że wybrane przez jury prace umieszczone zostaną w kolorowance wydanej przez "Goniec Bartoszycki", oraz zostaną opublikowane na stronie internetowej www.bartoszyce.wm.pl w relacji z wydarzenia.
Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że za rok będziemy mieli okazję jeszcze raz zaprezentować swoje umiejętności plastyczne na forum powiatu.


Zdjęcia...Dobiegł końca rok szkolny 2015/2016. Zakończyliśmy go uroczystymi akademiami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z poszczególnych uroczystości:

Pożegnanie szóstoklasistów
Pożegnanie uczniów klas III Gimnazjum
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

"Za dni kilka - o tej porze
będę witać polskie morze.
Bo najbardziej mi się marzy
żeby bawić się na plaży.

A ja chciałbym dotknąć chmury
i dlatego jadę w góry.
Razem z mamą, razem z tatą
w górach lubię spędzać lato."Drodzy Uczniowie, życzymy Wam, aby czas wakacji był okazją do należnego odpoczynku, Był dla Was czasem wytchnienia i okazją do przeżycia wspaniałych przygód, pełne nowych wrażeń.
Nie zapominajcie jednak o bezpieczeństwie, zdrowiu i przestrzeganiu zasad dobrego wychowania.
Do zobaczenia we wrześniu :)
Podręczniki do klas I-V Szkoły Podstawowej i I-II Gimnazjum zapewnia szkoła i uczniowie otrzymają je we wrześniu. Natomiast uczniowie klasy VI SP i III G muszą podręczniki zakupić.

Wykaz podręczników do klasy VI SP i III GOGŁOSZENIE

Ogłaszam rekrutację uzupełniającą do Przedszkola Samorządowego w Sępopolu na rok szkolny 2016/2017.
Wydawanie i przyjmowanie „Wniosków o przyjęcie dziecka (kandydata) do Przedszkola Samorządowego w Sępopolu od 8 sierpnia 2016. do 22 sierpnia 2016r. w godzinach pracy sekretariatu 8.00 – 15.00
(Na podstawie Zasad rekrutacji uzupełniającej z 8 sierpnia 2016).
Dyrektor ZSP w Sępopolu
mgr I. Bujalska

Strefa rodzicaNasze przedszkole
Współpraca

Projekty
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


1522465 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie